Ziemia Jaworska | "Ścieżki edukacyjne na czesko polskim pograniczu"

Alternative content

 Fraza:
 
http://www.jawor.pl

http://www.bolkow.pl

http://www.mecinka.pl

http://www.msciwojow.pl

http://www.paszowice.pl

http://www.wadrozewielkie.pl/

Sondy/Ankiety
Czy podoba Ci sie nasza strona ?


Alternative content

Fotogaleria

Prognoza pogody

http://www.koncertypokoju.pl/

http://www.mecinka.pl/gmina/images/stories/turystyka/kosa.pdf

http://ziemiajaworska.pl/pl/info/id,10

http://www.jawor.pl/pl/galeria_kategoria-87.html

http://www.jawor.pl/pl/tresci-7.htmlhttp://castleparty.com/

http://www.bolkow.pl/www/index.php?option=com_content&view=article&id=644:dni-kultury-rycerskiej-&catid=2:wydarzenia&Itemid=36

"Ścieżki edukacyjne na czesko polskim pograniczu"

Projekt "Ścieżki edukacyjne na czesko-polskim pograniczu" jest wynikiem wieloletniej współpracy Powiatu Jaworskiego i Miasta Turnov. Realizacja projektu wzmocni i udoskonali partnerstwo, zostaną stworzone warunki dla rozwoju dalszej współpracy we wszystkich dziedzinach działalności Powiatu Jaworskiego i Miasta Turnov. Zbudowana zostanie nowa transgraniczna struktura ukierunkowana na rozwój turystyki. Wspólny zespół projektowy będzie współpracował również po zakończeniu projektu uczestnicząc w dalszych wspólnych przedsięwzięciach podejmowanych w zakresie rozwoju turystyki. Dzięki organizowanym warsztatom i konferencji końcowej, projekt wpłynie bez wątpienia również na dalszą współpracę lokalnych/regionalnych organizacji turystycznych po obu stronach granicy. Poprzez działania marketingowe skierowane do młodzieży szkolnej, w kolejnych latach stworzone zostaną również nowe partnerstwa pomiędzy szkołami i innymi grupami (sekcje turystyczne, kluby sportowe itp.), które będą w ramach swoich czynności korzystać z produktów projektu.

Dzięki realizacji planowanych działań nastąpi wyraźna poprawa infrastruktury turystycznej na pograniczu polsko-czeskim, co stworzy nie tylko lepsze warunki życia dla mieszkańców, ale również przyciągnie do regionu większą liczbę turystów, którzy w trakcie swojego pobytu skorzystają z kolejnych atrakcji oferowanych przez lokalne podmioty.

Poprzez zaangażowanie młodzieży szkolnej do realizacji działań w formie wzajemnych wizyt studyjnych, informacje o regionie przygranicznym dotrą do szerszej świadomości i wzbudzą zainteresowanie obywateli dalszym poznawaniem partnerskiego regionu turystycznego. Lepszy dostęp do informacji na temat zasobów przyrodniczych regionu dzięki wybudowaniu ścieżek dydaktycznych wpłynie na stosunek mieszkańców do środowiska, co będzie wyraźnie sprzyjało rozwojowi kształcenia ekologicznego w regionie przygranicznym.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Formularz kontaktowy

Wybierz dział (adresat)

Imię i Nazwisko:

E-mail:

Wiadomość:

Podaj wynik:

22 + 6 =

Załącz plik: