Ziemia Jaworska | Główny cel projektu

Alternative content

 Fraza:
 
http://www.jawor.pl

http://www.bolkow.pl

http://www.mecinka.pl

http://www.msciwojow.pl

http://www.paszowice.pl

http://www.wadrozewielkie.pl/

Sondy/Ankiety
Czy podoba Ci sie nasza strona ?


Alternative content

Fotogaleria

Prognoza pogody

http://www.koncertypokoju.pl/

http://www.mecinka.pl/gmina/images/stories/turystyka/kosa.pdf

http://ziemiajaworska.pl/pl/info/id,10

http://www.jawor.pl/pl/galeria_kategoria-87.html

http://www.jawor.pl/pl/tresci-7.htmlhttp://castleparty.com/

http://www.bolkow.pl/www/index.php?option=com_content&view=article&id=644:dni-kultury-rycerskiej-&catid=2:wydarzenia&Itemid=36

Główny cel projektu


Główny cel projektu:

Głównym celem projektu jest wzmocnienie rozwoju gospodarczego poprzez rozszerzenie oferty turystycznej na czesko-polskim pograniczu dzięki dalszemu rozwojowi współpracy pomiędzy Powiatem Jaworskim i Miastem Turnov. Partnerzy będą wspólnie tworzyć ofertę turystyczną, przekazywać wzajemnie doświadczenia i przygotowywać wspólne działania promocyjno-marketingowe, które wpłyną dodatkowo na zwiększenie liczby turystów na obszarze przygranicznym.

Szczegółowym celem projektu jest rozszerzenie oferty turystycznej na obszarze polsko-czeskiego pogranicza. Dzięki wymianie doświadczeń i wzajemnej współpracy stworzone zostaną 4 produkty turystyczne (ścieżki edukacyjne), które będą dalej wspólnie promowane i prezentowane. Za pośrednictwem 3 nowych punktów informacji i nowych stron internet. będzie również udoskonalony dostęp do informacji dotyczących oferty turystycznej.

Wspólne działania w zakresie opracowywania turystycznych materiałów promocyjnych w obu regionach partnerskich (gazeta turystyczna, ulotki promocyjne, mapa turystyczna, roll’upy) wpłyną na urozmaicenie oferty turystycznej na obszarze pogranicza, zachęcając jednocześnie mieszkańców do poznawania obszaru partnerskiego (Czeskiego Raju).


 

Formularz kontaktowy

Wybierz dział (adresat)

Imię i Nazwisko:

E-mail:

Wiadomość:

Podaj wynik:

3 + 7 =

Załącz plik: