UWAGA! Dołącz do nowej grupy Jawor - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Finał Wojewódzkich Eliminacji do Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku” zakończony


W Dolnośląskim w siedzibie Policji odbył się Finał Wojewódzkich Eliminacji do XXX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. W rywalizacji wzięły udział 28 par patrolowych, które zmierzyły się w czterech wymagających konkurencjach. Celem zawodów było sprawdzenie wiedzy oraz umiejętności funkcjonariuszy, co zakończyło się wyłonieniem najlepszych drużyn, które będą reprezentować region w finale ogólnopolskim.

Wszystkie pary, które brały udział w zawodach, to najlepsi policjanci z jednostek miejskich i powiatowych Dolnego Śląska, które wcześniej zakwalifikowały się na szczeblu lokalnym. W trakcie eliminacji funkcjonariusze musieli zmierzyć się z torami przeszkód, scenkami interwencyjnymi z elementami pierwszej pomocy, a także testem wiedzy ogólnopolicyjnej oraz strzelectwem.

Po podliczeniu wyników, triumfatorem okazał się patrol z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, na drugim miejscu uplasował się zespół z Zgorzelca, natomiast trzecie miejsce zajęli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody i wyróżnienia podczas ceremonii, która miała miejsce w siedzibie dolnośląskiej Policji. Zwycięzcy z Dolnego Śląska będą mieli okazję reprezentować region na ogólnopolskim finale w Słupsku.

Źródło: Policja Jawor


Oceń: Finał Wojewódzkich Eliminacji do Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku” zakończony

Średnia ocena:4.56 Liczba ocen:22


Zobacz Także